Uw contactpersonen

Sales binnendienst

Paul van der Meij
Segment: Energy
Regio: Nederland
Tel.: +31 79 3607351
p.vandermeij@jobarco.com

Contactpersoon Openbare Infra
Segment: Openbare infra
Regio: Nederland
Tel.: +31 79 3607340
elspec@jobarco.com

Danny Korteweg
Segment: Installers/construction
Regio: Noord-West & Midden Nederland
Tel.: +31 79 3435267
d.korteweg@jobarco.com

Gerrarda Ellen
Segment: Assembly services / EKD
Regio: Nederland
Tel.: +31 79 3435279
g.ellen@jobarco.com

José van Venrooij
Segment: Food & Beverage / Agriculture
Regio: Noord & Noord-Oost Nederland
Tel.: +31 79 3435263
j.vanvenrooij@jobarco.com

Rutger van der Cammen
Segment: Wholesalers / TKD portfolio
Regio: Nederland
Tel.: +31 79 3607757
r.vandercammen@jobarco.com

Carola van den Bent
Segment: Food & Beverage / Agriculture
Regio: Noord & Noord-Oost Nederland
Tel.: +31 79 3435266
c.vandenbent@jobarco.com

Manuela Wendt
Segment: Transportation (Rail & Automotive) / Oil & Gas / Machine & Plant construction
Regio: Zuid Nederland
Tel.: +31 79 3435262
m.wendt@cableconnectivitygroup.com

Robin Kool
Pantaflex producten
Regio: Nederland
Tel.: +31 79 3435191
r.kool@pantaflex.nl

Tom Munnik
Pantaflex producten
Regio: Nederland
Tel.: +31 79 3435262
t.munnik@pantaflex.nl

Inkoop

Tim Voss
Head of purchasing Benelux
Tel.: + 31 65 7947996
t.voss@jobarco.com

Sales verantwoordelijke België & Luxemburg

Aziz Jaffal
Sales Manager Belgium & Luxemburg
Tel (mobiel): +32 497 522 001
Tel (kantoor): +32 3 780 33 05
a.jaffal@cableconnectivitygroup.com

Adres

Verbreepark 15 2731 BR Benthuizen
Telefoon +31 79 331 93 13
Fax +31 79 342 35 72

Email info & offertes info@jobarco.com
Email bestellingen order@jobarco.com

Kamer van Koophandel 28058530
BTW nummer NL001714983B01
EORI nummer NL001714983
Bank ABN AMRO Bank N.V.
IBAN NL35 ABNA 0503 2831 69
BIC ABNANL2A

Openbaar vervoer

Jobarco is bereikbaar met de bus. Arriva 165 stopt hier op 6 minuten lopen afstand.

Via station Zoetermeer Lansingerland en HTM Tram 34 (halte Willem Dreeslaan te Zoetermeer) kun je overstappen op Arriva 165. Vanaf het station is het een half uurtje reizen.

Openingstijden

Balie magazijn 8.00 – 17.00 u
Verkoop 8.00 – 17.30 u

Vanaf heden kan er niet meer betaald worden met contant geld aan de balie, er is ook geen pinautomaat aanwezig. Gelieve hier rekening mee te houden bij uw bezoek.

Bereikbaarheid buiten openingstijden

Voor spoedgevallen kunt u contact opnemen met onze vertegenwoordigers: